ZAMÓW ONLINE

Sprawdź opinie o nas:

Referencje logo tripadvisor, opinie o Restauracji Filharmonia logo trójmiasto, opienie o Restauracji Filharmonia

Galeria

zapraszamy do oglądania

Nastrojowa restauracja w Gdańsku

Lokal Filharmonia to stylowa restauracja w Gdańsku, która wprost urzeka swoim urokiem. Ten stan rzeczy dobitnie potwierdzają nie tylko ciepłe opinie naszych dotychczasowych Klientów, ale również zdjęcia wnętrza lokalu. Przytulne i misternie zaaranżowane wnętrze sprawiają, że każdy Gość może poczuć się jak w domu. To jest właśnie powód, dla którego restauracja Filharmonia znakomicie nadaje się nie tylko na profesjonalne spotkanie biznesowe, ale również na romantyczną kolację we dwoje tudzież spotkanie w gronie rodziny.

Nastrojowa restauracja sposób na zacieśnianie relacji osobistych i biznesowych

Zdjęcia, jakie opublikowaliśmy, są jedynie skromnym dowodem na to, jak magiczna i urzekająca atmosfera panuje w naszym lokalu. Pozytywne referencje od Klientów biznesowych i instytucji akademickich, takich jak na przykład akademia sztuk pięknych, pokazują, że wzorowo dbamy nie tylko o estetykę serwowanych potraw, ale również o piękno restauracyjnych wnętrz. Nasza nastrojowa restauracja — dzięki starannie wykończonym salom i eleganckim dekoracjom — doskonale zaakcentuje rangę nie tylko eventów biznesowych, ale również innych formalnych spotkań o charakterze szkoleniowym lub akademickim, inspirując uczestników do ożywionej wymiany swoich doświadczeń.

Nasza stylowa restauracja wyśmienicie nadaje się również na kameralne imprezy w rodzinnym gronie, takie jak na przykład komunia dziecka lub tradycyjne wesele w Gdańsku. Wyważona konwencja, wedle której zaaranżowano pomieszczenia dla Gości, znakomicie podkreśli duchowy aspekt tych wydarzeń.