ZAMÓW ONLINE

Sprawdź opinie o nas:

Referencje logo tripadvisor, opinie o Restauracji Filharmonia logo trójmiasto, opienie o Restauracji Filharmonia

Catering

na najwyższym poziomie

Restauracja Filharmonia to niezwykłe miejsce na terenie Trójmiasta, które oczaruje Państwa bogactwem smaków oraz zróżnicowanych aromatów. Oferujemy catering na imprezy rodzinne oraz firmowe, który przygotowywany jest przez prawdziwych pasjonatów gotowania i wirtuozów smaku. Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje oraz oczekiwania Klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług. Cechuje nas zaangażowanie, doświadczenie oraz rozbudowane zaplecze o charakterze technicznym. To wszystko pozwala nam przygotowywać na imprezy catering wyróżniający się wysoką jakością. Z dbałością podchodzimy do wszelkich szczegółów, spełniając wszystkie wymagania naszych Klientów.

Jako firma cateringowa działamy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okolic – Bytów, Kościerzyna, Kartuzy, Słupsk). Zapewniamy pyszne, efektownie wyglądające posiłki na przyjęcia o charakterze rodzinnym lub firmowym, na przykład wigilie, szkolenia, konferencje, jak również studniówki czy klasyczne przyjęcia o charakterze koktajlowym. Często jesteśmy wybierani również do przygotowywania cateringu na grilla, ale także na eleganckie bankiety, w przypadku których Klienci nastawieni są na wykwintne jedzenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz profesjonalnym zapleczem kuchennym, co umożliwia nam przygotowywanie kompleksowych ofert na przyjęcia, konferencje czy spotkania. Jako firma cateringowa wyróżniamy się również atrakcyjnymi cenami, a także – co cenią Klienci – indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Oprócz pysznych potraw jesteśmy w stanie przygotować scenariusz udanej imprezy, zapierającą dech w piersiach aranżację wnętrza, dobranie odpowiedniej muzyki i oprawy artystycznej oraz stworzenie nietuzinkowego klimatu.

Restauracja Filharmonia zapewnia sprawdzony catering na imprezy firmowe oraz rodzinne, ale zaprasza również do efektownych wnętrz Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, gdzie pomieści się aż 1200 osób. Jako firma cateringowa starannie dobieramy składniki najwyższej jakości, z wielkim zaangażowaniem podchodząc do każdego dania. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, pełną elastyczność oraz otwartość na potrzeby Klientów, którzy nastawieni są na catering na imprezy o zróżnicowanym charakterze. Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) zaprasza do skorzystania ze świadczonych przez nas usług wszystkie osoby, które nastawione są na wyborny smak, cenią sobie wysoką estetykę serwowania potraw, a także zwracają szczególną uwagę na każdy, nawet najmniejszy i pozornie nieznaczący szczegół.